Listopad 2011

Vyšívka

30. listopadu 2011 v 19:28 | Myška
Tuto vyšívku mi poslala moje sestřička Lucka: www.jujinka-150.blog.cz abych si ji vyšila taky že jo,ale nenechala jsem si ji dala jsem ji spět Jůje. Doufám že se vám všem líbí. :)

Vánoce, Vánoce přicházejí

13. listopadu 2011 v 20:57 | Myška
Já vím že je trochu brzo,ale nemohla jsem to vydržet tak jsem si ozdobyla můj Adventní věnec Je vyrobený z keramické hlíny já jsem do něj zapíchala větvičky ze smrku a tavnou pistolí jsem na ni přilepila ozdobičky jako: korálky hvězdičku,nějakou tu větvičku a na 1. Adventní neděli tam dám ještě ty svíčičky. No tak snad se bude líbit :)Vánoce

13. listopadu 2011 v 20:57 | Myška
No Vánoce jsou ještě celkem daleko,ale já jsem ráda,když tu všechnu výzdobu mám dříve no tak jsme se sestrou začali zatím jenom u dveří. Jsou to srdíčka a hvězda z plsti vycpaná a obšitá. Na naše dveře se celkem hodí s tou větvičkou.


Srdce

Hvězdička

Srdíčko

Zase ty malé blbůstky

13. listopadu 2011 v 20:42 | Myška
Jednou při úklidu se mi skřínka docela zalíbila tak jsem ji hezky omyla,opucovala a dala si na ni svoje věci z Vetešárničky a dovnitř také připadalo mi to moc obyčejné tak jsem si pod něco dala nějaké věcičky dečky.

Andělíček a moje nejcenější věci

Panenka a takové malé věci...

A konec kouzelné korálky Brindeez :)

No a tady to je celé ve vnitř

Krabička

13. listopadu 2011 v 20:21 | Myška
ve škole na Pracovním vyučování (v dílnách) jsme dělalai krabičku hezounkou dřevěnou mě se teda moc nepovedla,ale napoprvé je docela slušná. No Ne??RozpačitýMrkající